Nieuws

Vacature: Projectleider kunst in school Den Helder

Gepubliceerd op: 26 maart 2025

Triade is per direct op zoek naar een

Projectleider kunst in school Den Helder

Word jij onze nieuwe projectleider kunst in school Den Helder? Ga jij voortvarend aan de slag met cultuuronderwijs op school en in de vrije tijd, zodat kinderen hun creatieve talenten kunnen ontdekken, vinden wat hen raakt en ontdekken wat ze kunnen? Heb jij een warm hart voor kunst, cultuur, onderwijs en maatschappij? Ben jij de samenwerkende professional die mensen weet te verbinden en enthousiasmeren?

Wie ben jij:
Triade is op zoek naar een nieuwe collega voor ons team Kunst in School. Een persoon met passie voor cultuuronderwijs en cultuurparticipatie en ervaring met projectmatig werken. Een gedreven mens die in staat is om scholen en cultuurpartners te laten samenwerken. Je bent zichtbaar, toegankelijk, verbindend en samenwerkingsgericht. Je organiseert het meerjarenplan Cultuureducatie met Kwaliteit 2025–2028 en creëert kansen voor basisschoolkinderen en jongeren in het voortgezet en middelbaar beroepsonderwijs. Je draagt eraan bij dat ze hun talenten ontdekken en zich met kunst en cultuur uiten en ontwikkelen, op school en in de wijk.

Triade hecht groot belang aan diversiteit en verwelkomt daarom graag sollicitaties van personen die nu in onze stichting zijn ondervertegenwoordigd. Je bent bij voorkeur woonachtig in (de omgeving van) Den Helder en hebt kennis van het culturele en maatschappelijke veld in de Noordkop.

Wie zijn wij:
In kunst en cultuur uiten we als mens onze identiteit. Het samen beleven, maken en delen van kunst en cultuur verhoogt het gemeenschapsgevoel en draagt bij aan een creatieve, innovatieve en leefbare samenleving. Stichting Triade, kunst, cultuur, educatie bouwt hieraan mee door op inspirerende, verbindende wijze cultuureducatie en cultuurparticipatie toegankelijk te maken voor alle inwoners van Den Helder, Schagen en Hollands Kroon, zowel in het onderwijs als in de vrije tijd.

Wat vragen wij:

  • Een relevante opleiding met professioneel denk- en werkniveau op HBO-niveau;
  • Een brede affiniteit met kunst en cultuur en visie op cultuureducatie en -participatie;
  • Kennis en inzicht in cultuuronderwijs en actuele ontwikkelingen in cultuur, onderwijs en maatschappij;
  • Aantoonbare ervaring in het opzetten van duurzame programma’s en projecten met onderwijs en culturele partners en in het adviseren van scholen over hun cultuurbeleid;
  • Financieel inzicht en ervaring in het opstellen en monitoren van projectbegrotingen.

Wat bieden wij:
Verantwoordelijk werk in een bruisende omgeving, op een prachtige plek in Den Helder, met veel ruimte voor eigen initiatief en inbreng. Het betreft een dienstverband van 0,55 fte (gemiddeld 23 uur per week). Je werkt afwisselend op kantoor (inclusief thuiswerken) en in de praktijk, op scholen en in de buurt.

Werktijden en werkdagen in overleg. Het dienstverband wordt in eerste instantie aangegaan voor een jaar, met optie op verlenging. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Kunsteducatie. Inschaling vindt in schaal 10 plaats. De CAO vind je hier: www.cultuurconnectie.nl/onderwerpen/cao-kunsteducatie

Solliciteren?
Stuur je motivatiebrief en CV per e-mail uiterlijk op 5 mei naar sollicitatie@triade-denhelder.nl ter attentie van Sander Boschma, directeur.

Voor meer informatie over deze vacature kun je contact opnemen met Daniëlle Koelemij, kwartiermaker kunst in school, via kis-denhelder@triade-denhelder.nl

 

Sollicitatieprocedure
Reageren kan tot en met 5 mei 2025.

Zet vast in je agenda:

Vrijdag 9 mei: Bericht over je sollicitatie van Triade
Op vrijdag 9 mei krijg je in de loop van de middag van ons bericht of je al dan niet bent uitgenodigd voor een nadere kennismaking, volgens onderstaande procedure:

Dinsdag 13 mei: 1e sollicitatieronde | online tussen 18.00 en 21.30 uur.
Dit is een korte eerste online kennismaking waarbij je in 20 minuten met de sollicitatiecommissie kennismaakt en zij met jou. Hiervoor nodigen we maximaal 8 kandidaten uit. Direct na deze kennismakingsronde besluiten we met wie we een diepgaander gesprek willen voeren.

Donderdag 15 mei: 2e sollicitatieronde | fysiek bij Triade tussen 13.00 en 18.00 uur.
In deze ronde is uitgebreider de tijd voor diepgaandere kennismaking. De bedoeling is om na deze gesprekken onze nieuwe collega gevonden te hebben. Indien wenselijk volgt er nog een verdiepend gesprek in de week van 19 mei.

Het inwinnen van referenties maakt onderdeel uit van de procedure, evenals het overleggen van een Verklaring Omtrent Gedrag. Er volgt een arbeidsvoorwaardengesprek en in de laatste week van mei ronden we de procedure af. Benoeming bij voorkeur op 1 juni of anders zo snel als mogelijk.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.